KLIENTIDE TAGASISIDE

Triin on oma töös ülimalt põhjalik ja täpne. Isegi kui minu tõttu on jäänud dokumentide esitamine viimasele minutile, siis aruanded maksuametile saavad alati õigeaegselt esitatud. Ta töötab alati selliselt, et minu firma huvid oleksid kaitstud ja pakub välja erinevaid võimalusi mingisuguste tehingute või toimingute tegemiseks/kajastamiseks. Triin on toonud minu ettevõtte raamatupidamise kiviajast tänapäeva. Varasemalt väljastasin arveid excelist ja vedasin kuludokumente paberkandjal, nüüd on mul ligipääs Meriti online versioonile, kust saan teha arveid kiiresti ja lihtsalt ning kuludokumentide esitamine on nutitelefoni ja CostPocket appiga ülimalt kiire, lihtne ja mugav.

Olen alati saanud soovitud küsimustele täpsed ja põhjalikud vastused. Kui Triin vastust kohe anda ei oska, siis läheb mõni päev aega ja on ikka vastus olemas. Kui Triin vastust ei tea, siis ei tea seda ka maksuamet :)

Kiire, konkreetne ja meeldiv kommunikatsioon, vajadusel alati olemas!  Usaldusväärne, kompetentne ja sümpaatne nõuandja.

Raamatupidamine on üks eluoluline osa toimivast ettevõttest. Oleme väga rahul, sest Ettevõtlik Mõte rahuldab kõrgeimal tasemel kõik meie vajadused selles osas. Olles tegija, nõustaja ja teejuhirollis. Võime rahus tegeleda ettevõtte sisu ja arendusega, sest raamatupidamine on väga usaldusväärsetes kätes.

Triin oskab näha asju ka suuremas pildis ja on oma teadmistes täpne ja usaldusväärne. Näeb asju ka suuremas pildis, tugevate tehniliste oskustega, ennast alati arendav ja väga hooliv. Alati kursis kõigi raamatupidamises toimuvate muudatustega.

Numbrite lugemise oskus, kõige paremas mõttes, Triin näeb neis tulevikku :) Ettevõtlik Mõte aitab sinu ideed realiseerida olles toeks projektide kirjutamisel, eelarvete ja aruannete analüüsimises ning vormistamisel.   Raamatupidaja annab väga täpseid vastuseid eelarve vaatamisel ja prognooside tegemisel ning otsuste tegemisel. Parim raamatupidaja, keda tean jah ülivõrdes :)   Meie väike kahjumis tegutsenud ettevõte hakkas koheselt pärast raamatupidaja vahetamist Triinu vastu kasumit teenima. 

Seoste nägemine ning kiired kompetentsed vastused küsimustele.

Kiire, korrektne ja alati abivalmis!  

Tunneb valdkonda, suhtleb sõbralikult ja oskab hästi selgitada, on avatud arengule ja valmis muutma enda ning kliendi tööd erinevate programmide ja keskkondade kasutusele võtmisega lihtsamaks.