Koolitused

Sul on elus ainult need piirangud, mille sa oled ise paika pannud. / Les Brown/


15. aprillist kuni 30. juunini kestab 2,5-kuuline KAALUPSÜHHOLOOGIA ERIPROGRAMM. Igal osalejal on võimalik osaleda veebis (facebook kinnine grupp, meilitsi) iganädalastel loengutel ja meditatsioonidel. Lisaks soovi korral füüsiliselt kohalolles meditatsiooni ja kõndimise gruppides 2 korda nädalas (üks on päevane aeg, teine õhtune, kestvus 1,5 tundi). Loomulikult pidev tugi koolitaja poolt.
Rohkem infot koolituse sisu kohta leiad siit!!!

Email again:
Koolitusel osalemise vorm (hind on sama, sest ühine füüsiline tegevus on boonuseks):
Tasumise viis

MÄRTSIST 2019 alustas 5-osaline ettevõtlusprogramm naistele. Ettevõtlusprogramm seob kokku hingetasandi ja eluülesanded (tarokaartide, meditatsiooni ja numeroloogia kaudu) reaalse eluga ettevõtjana. Lisades juurde väga palju praktilisi teadmisi ettevõtlusega alustamise kohta. Alustavad kaks gruppi. Üks grupp kohtub esmaspäeva õhtuti ja teine laupäeviti. 
Rohkem infot koolituse sisu kohta leiad siit!!!   

REGISTREERIMINE LÕPPENUD!

VEEBRUARIS 2019 on toimumas "Rahasõbraks" koolitus kolmel korral. Rahasõbraks koolitusel liidetakse kokku rahamaagia sinu reaalsete finantsiliste eesmärkidega ning koolituse väljundiks on individuaalne tegevuskava finantsiliste eesmärkide saavutamiseks. Vali endal ÜKS sobiv toimumise aeg. Koolituse sisu on igal päeval sama.

Rohkem infot koolituse sisu kohta leiad siit!!!
REGISTREERIMINE LÕPPENUD!

14.01.19 (18.00-21.00) ja 26.01.19 (10.00-16.30) on toimumas "Kaalu psühholoogia programm" koolitus. Tegemist on ainulaadse programmiga, kus on käsitletakse ülekaalulisuse nii emotsionaalseid, vaimseid kui ka füüsilisi põhjuseid tervikuna.  

REGISTREERUMINE LÕPPENUD!

21.01.19 (18.00-21.00) ja 02.02.19 (10. 00-16.30)  on toimumas "Kaalu psühholoogia programm" koolitus. Tegemist on ainulaadse programmiga, kus on käsitletakse ülekaalulisuse nii emotsionaalseid, vaimseid kui ka füüsilisi põhjuseid tervikuna.  


REGISTREERUMINE LÕPPENUD!


Kui soovid midagi küsida või tahad täpsemat infot koolituse sisu kohta, siis ootan sinu kirja ettevotlik@gmail.com aadressile.