Ettevõtlusprogramm laagri ja individuaalse nõustamisega

See ainulaadne ettevõtlusprogramm on suunatud eelkõige naistele, kes sooviks alustada oma teed ettevõtjana.

See on naisele, kellel on pea täis mõtteid ja äriideid, kuid siiani pole suutnud valida just seda ÜHTE alustamiseks.

See on naisele, kes sooviks ettevõtja olla, kuid pole ühtegi mõtet või äriideed, millega alustada.

See on naisele, kes soovib olla ja kasvada iseendaks läbi tööalase eneseteostuse.

Kõik on võimalik!
Kõik on kergem ja lihtsam kui me arvame!


1. koolitusblokk "Äriidee sinu tõelisest olemusest!"- sinu senine elukogemus on sind ettevalmistanud sinu äriidee leidmiseks. Kõik sinu senised töökogemused ja väljakutsed toetavad sinu tõelise olemuse äriideed. Koolitusel analüüsime oma CV-d ja elukogemust ning leiame seosed, milleks meid on ettevalmistatud. Lisaks uurime hingetasandil juhitud meditatsiooni kaudu sinu olemust. Vaatleme numeroloogia ja tarokaartide kaudu, milline on sinu tõeline äriidee. Lisaks kasutame veel teisigi põnevaid meetodeid selgitamaks välja potentsiaalsed äriideed.

2. koolitusblokk "Tõelise olemuse äriidee reaalses elus!"- iga osaleja valib välja  3 ideed esimesest koolitusest, millega minnakse veelgi sügavamale. Juhitud meditatsiooni ja tarokaartide kaudu tunnetame , milline idee kõnetab hingetasandil kõige enam nendest 3st. Kasutame ka teisi visualiseerimise tehnikaid, et tajuda reaalselt, millist ettevõtja elu osaleja soovib. Kui palju töötunde on tal nädalas? Kus ta töökoht on? Millised inimesed on tema ümber? jne. Vastame kõigile neile küsimustele.

3. koolitusblokk"Raha ja külluse loomine ettevõtjana"-see on koolitusblokk, mis muudab sinu arusaama raha olemusest. Mis on raha tegelikult? Kuidas luua raha enda ellu ettevõtjana? Kasutame võimast juhitud meditatsiooni mõistmaks sinu suhet rahaga. Lisaks seame ettevõtjana nii ego- kui ka hingetasandi eesmärgid.

4. koolitusblokk "Tugistruktuurid sinu ettevõttes" -tihti muutub reaalsuseks, et ettevõte ei loo soovitud vabadust, vaid pigem vastupidi orjastab sind ettevõtte külge. Selle vältimiseks peaks iga ettevõtja analüüsima, mis protsessid ja ülesanded vajavad teda ja mis on võimalik delegeerida koostööpartneritele või kasutada erinevaid it-lahendusi. Koolitusel võtame valitud äriidee toote/teenuse lahti väikesteks osadeks ning analüüsime, mis protsess/tegevus millist tegutsemisviisi vajab.

5. koolitusblokk "Kõik ettevõttest kui juriidilisest kehast"-palju on müüte, et ettevõtte loomine on keeruline, raamatupidamine on tuumateadus ja automaatselt pead hakkama riigile makse maksma ning aruandma. Selles koolitusblokis teeme läbi ettevõtte asutamise protsessi. Räägime, kuidas on alustajal ettevõtjal mõistlik korraldada oma raamatupidamist. Lisaks, et millised on üldse ettevõtja roll, kohustused ja vastutus oma ettevõttes.

Terve programmi läbides:
1. on sul olemas kindlasti üks äriidee, mida saad reaalses elus ettevõtjana arendada;
2. mõistad ennast inimesena, hingena paremini ning saad aru oma lõputust väest siin maailmas;
3. sul on põhjalik ülevaade ettevõtte alustamisega seotud toimingutest ning tegevustest;
4. oled iseenda jaoks koostamine 1-leheküljelise äriplaani;

Iga koolitusblokk kestab 4 tundi ehk siis kogu programmi mahuks on 20 tundi. Lisaks iseseisvad ülesanded kodus.

Grupi suurus on 5 kuni 7 inimest.
Ühe koolitusbloki hinnaks on 39 eurot kui osaled kogu programmis ehk siis kokku 195 eurot.
Kui tunned aga huvi mõne konkreetse koolitusbloki vastu, siis on hinnaks 45 eurot.