ÄRIIDEE LEIDMISE KOOLITUS

Kui SINA oled see, kes…
… on unistanud ettevõtjaks saamisest
… tahab kasvada iseendaks läbi tööalase eneseteostuse
…. pole leidnud seni seda ÕIGET äriideed

Registreeru äriidee leidmise koolituspäevale siin!

See on sinule kui sinu pea on täis mõtteid ja äriideid, kuid siiani pole suutnud valida just seda ÜHTE alustamiseks.
See on sinule kui soovid ettevõtja olla, kuid pole ühtegi mõtet või äriideed, millega alustada.
See on sinule kui soovid olla ja kasvada iseendaks läbi tööalase eneseteostuse.
Kõik on võimalik!
Kõik on kergem ja lihtsam kui me arvame!
Kui sa tunned, et sa oled rohkem prääniku mitte piitsa inimene, siis see koolitus ja programm on vägagi sulle! Triinu ettevõtte logo on nii õige, sa tõesti saadki tiivad ja toetuse ( vajalikul määral positiivset utsitamist samuti) kuid kõik on selliselt kergelt ja innustavalt pakutud ning see julgustab, see väga julgustab!
Toimumise aeg: 16. oktoobril 10.00-18.00
Toimumiskoht: Suur-Kaar 53, Tartu (Peretarkuse ruumides)
Koolituse maksumus: 150 eurot
Koolituspäev koosneb:
1. koolitusblokk “Äriidee sinu tõelisest olemusest!”- sinu senine elukogemus on sind ettevalmistanud sinu äriidee leidmiseks. Kõik sinu senised töökogemused ja väljakutsed toetavad sinu tõelise olemuse äriideed. Koolitusel analüüsime oma CV-d ja elukogemust ning leiame seosed, milleks meid on ettevalmistatud. Lisaks uurime hingetasandil juhitud meditatsiooni kaudu sinu olemust. Vaatleme numeroloogia ja tarokaartide kaudu, milline on sinu tõeline äriidee. Lisaks kasutame veel teisigi põnevaid meetodeid selgitamaks välja potentsiaalsed äriideed.
2. koolitusblokk “Tõelise olemuse äriidee reaalses elus!”- iga osaleja valib välja 3 ideed esimesest koolitusest, millega minnakse veelgi sügavamale. Juhitud meditatsiooni ja tarokaartide kaudu tunnetame, milline idee kõnetab hingetasandil kõige enam nendest 3st. Kasutame ka teisi visualiseerimise tehnikaid, et tajuda reaalselt, millist ettevõtja elu osaleja soovib. Kui palju töötunde on tal nädalas? Kus ta töökoht on? Millised inimesed on tema ümber? jne. Vastame kõigile neile küsimustele.
3. koolitusblokk “Raha ja külluse loomine ettevõtjana”-see on koolitusblokk, mis muudab sinu arusaama raha olemusest. Mis on raha tegelikult? Kuidas luua raha enda ellu ettevõtjana? Kasutame võimast juhitud meditatsiooni mõistmaks sinu suhet rahaga. Lisaks seame ettevõtjana nii ego- kui ka hingetasandi eesmärgid.
4. koolitusblokk “Tugistruktuurid sinu ettevõttes” -tihti muutub reaalsuseks, et ettevõte ei loo soovitud vabadust, vaid pigem vastupidi orjastab sind ettevõtte külge. Selle vältimiseks peaks iga ettevõtja analüüsima, mis protsessid ja ülesanded vajavad teda ja mis on võimalik delegeerida koostööpartneritele või kasutada erinevaid it-lahendusi.

 

Koolituspäeva lõpuks:

  • on sul olemas kindlasti üks äriidee, mida saad reaalses elus ettevõtjana arendada;
  • mõistad ennast inimesena, hingena paremini ning saad aru oma lõputust väest siin maailmas
  • oled iseenda jaoks koostamine 1-leheküljelise äriplaani.

 

Koolitaja on super, kogemuste jagamine annab palju inspiratsiooni. Kui muidu ei teki inimeste vastu usaldust siis praegu tunnen, et võin kinnissilmi usaldada ja julgen liikuda oma unistuste suunas.